Pár slov od klientů

„Spolupráce s Klárou je skvělá. Kdykoliv, kdy je potřeba, je ve spojení. Její reakční doba (hlavně v rámci 24/7) je za mě nevídaná a pro projekt jako ten náš je velkou pomocí. Po obsahové stránce se umí naladit na stejnou notu toho, co potřebujeme celkově sdělovat. Navnímala náš projekt, náš tým a naši cílovku tak, jako by byla již roky s námi v kontaktu. Sociální sítě, SEO, copywriting a k tomu spolehlivost na jedničku!”

– Iveta Novotná, ředitelka projektu VašeVýživné.cz


„Spolupráci s Klárou si chválím na 100 %. Vždy dodrží termíny, skvěle komunikuje, vše jednoduše vysvětlí a především dodá perfektní výsledky. Přichází s novými nápady, které nejenže realizuje, ale především je vždy vyhodnotí, takže je přesně vidět jejich dopad. Kláru rozhodně doporučuji!”

– Barbora Smyčková, projektová a account manažerka Včeliště


„Spolupráce s Klárou je skvělá. Její texty jsou jasné, úderné a hravé. Umí být kreativní a vynalézavá, což dokazují i její obrázky v textu. Celkový dojem článku pak působí příjemně a uceleně.

Články jsou vždy včas. Klára je v komunikaci milá a příjemná.

Její práci mohu doporučit.”

– Lada Sedláková, šéfredaktorka dámského Magazínu Gleid


„S prací Kláry jsem nadmíru spokojena. Pracuje rychle a je na ní spolehnutí. Pokaždé jsme společně našly cestu, aby texty pro Spa.cz a Hotel.cz byly co nejlepší. Pokud hledáte kvalitního copywritera, kterému můžete věřit, že splní, co slíbí, je Klára skvělou volbou!”

– Radka Fučíková, Hotel.cz


Klára přistupuje ke své práci zodpovědně a profesionálně, je s ní velmi dobrá spolupráce. S texty jsem byla maximálně spokojená, jsou originální a zaujmou. Vřele doporučujeme!

– Barbora Adamcová, projektový manažer VašeVýživné.cz


„S Klárou Sudovou spolupracuji dlouhodobě již skoro 2 roky a ani za tak dlouhou dobu se nevyskytly žádné výrazné problémy, kvůli kterým bych musel uvažovat nad ukončením spolupráce. Naopak pokud se objevily nesrovnalosti mezi mou představou a výsledkem, tak byla ochotná si vyslechnout mé připomínky a následně je zakomponovat do textu tak, aby výsledek odpovídal představám zadání. Pokud hledáte někoho, kdo odvádí svou práci dlouhodobě v požadované kvalitě a zároveň bezproblémově a rychle komunikuje, dodržuje termíny a celkově se snaží o příjemnou bezstarostnou spolupráci, tak jste zde správně. Spolupráci s Klárou Sudovou mohu s čistým svědomím doporučit!

– Štefan Kuska, cestovatelský magazín Travelmag.cz